Siła przedsiębiorczości, siła upadku

Siła przedsiębiorczości, siła upadku to książka, której celem jest udowodnienie, że nie potrzebujesz wcale góry pieniędzy na koncie, aby otworzyć biznes. Autor twierdzi, że posiadanie dużej ilości pieniędzy na starcie powoduje, że początkujący przedsiebiorca źle nimi gospodaruje oraz nie wykorzystuje w pełni swojej kreatywności w wymyślaniu sposobów na promocję i sprzedaż.
Książka przedstawia historię przedsiębiorców oraz samego autora, którzy od zera zaczynali swoją przygodę z biznesem. Opisuje sposoby jak autor radził sobie w tworzeniu niestandardowych sposobów na promocję swoich produktów oraz jak brak budżetu przekuł w swój biznesowy atut.
W książce znajdują się również historie sukcesu przedsiębiorców, którzy przeszli drogę od „zera do bohatera” budując swoje firmy i produkty o zasięgu globalnym.
Jeżeli zmagasz się z przekonaniem, że pierwszy milion trzeba ukraść, lub ze potrzebujesz pieniędzy, żeby wystartować z biznesem to przeczytaj tę książkę bo jest skierowana właśnie do Ciebie! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *