Przebij się!

Przebij się! To książka, którą powinien przeczytać każdy, kto „bawi się” w social media i chce je systematycznie rozwijać. Autor opisuje w niej sposoby jak wykorzystać platform typu Twitter, Facebook, YouTube, Instagram, Printerest, Snapchat, podcasty oraz Tiktok (w książce opisany pod starą nazwą Musical.ly)
W książce znajdują się również historie sukcesu ludzi, którzy korzystając z rad Garrego Vaynerchuka wykreowali swoją markę i stali się influenserami w swoich dziedzinach.
Książka jest poniekąd kontynuacją pierwszej książki Vaynerchuka pt. Wybij się! (przeczytasz o niej kilkanaście postów niżej lub na moim blogu).
W książce tej Gary sugeruje, że jeżeli chcesz się przebić przez morze konkurencji powinieneś korzystać z social mediów kilkanaście godzin dziennie. To trudne poświęcić tyle czasu na sociale, ale jak twierdzi Gary tylko to da Ci osiągnąć upragniony cel.
Podsumowując: jest to książka idealna dla każdego, kto korzysta z social mediów i chce przy ich uzyciu zbudować swoją marke osobistą.
Moja ocena 10/10 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *