Potęga podświadomości – Joseph Murphy

Słowem wstępu

Czy miałeś kiedyś sytuację, że usilnie chciałeś sobie przypomnieć czyjeś nazwisko, ale nie mogłeś? I w momencie kiedy zająłeś się czymś innym nagle trach! Przypomniałeś sobie. Jak do tego doszło? Zadziałała twoja podświadomość. Tak w skrócie można opisać jej działanie. Przejdźmy więc do książki.

O książce słów kilka

Książka napisana w 1965 roku  i z miejsca stała się bestsellerem. Zapewne dlatego, że motywuje do działania i wlewa w serce otuchę, którą nam tak bardzo potrzeba. Autor opisuje w niej działanie podświadomości oraz opowiada historie ludzi, potwierdzające jej działanie.

Z książki dowiesz się w jaki sposób Twoje nawyki myślowe i siła wyobraźni kształtują, organizują i rozstrzygają Twój los; natura i charakter człowieka są bowiem tożsame z tym, co zawiera jego podświadomość. Innymi słowy książka udowadnia, że jesteś taki jakie są Twoje myśli, dlatego zachęca nas, aby myśleć o sobie dobrze, a stanie się to rzeczywistością. 

Z czym na bezludną wyspę?

Książka ta ma w sobie coś co sprawia, że jesteś w stanie uwierzyć, że dzięki pozytywnemu myśleniu i odpowiednim nastawieniu jesteś w stanie przetrwać kryzysy, pokonać przeciwności losu i odmienić swoje życie na lepsze. Po przeczytaniu tej książki zaczniesz inaczej patrzeć na swoje życie, ale tylko wtedy, kiedy na poważnie  podejmiesz decyzję, że chcesz je zmienić. Pamiętaj, czytanie dla czytania nic Ci nie da. Czytaj i działaj, a w krótkim czasie stwierdzisz, że ta książka odmieniła Twoje życie. 


Taaa, to jakieś bajki…

Masz prawo tak twierdzić. Masz prawo mi nie wierzyć. Masz prawo przeczytać tę książkę i sam wyciągnąć wnioski. Dobrze będzie jak tak właśnie zrobisz. 


Moja ocena: 10/10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *