Bogaty ojciec biedny ojciec

Bogaty ojciec biedny ojciec Roberta Kiyosakiegoto klasyka w gatunku książek motywacyjnych. Autor opowiada w niej swoją historię życia, w którym miał dwóch ojców: rodzonego, który był wykształcony, ale biedny oraz ojca „przybranego”, który nie miał wykształcenia, ale był bardzo bogaty. Biedny ojciec kazał malemu Robertowi uczyć się i znaleźć dobra prace, bogaty zaś zachęcał do budowania własnego biznesu.
Książka ta wywarła na mnie ogromne wrażenie. Zapewniam Cię, że po jej przeczytaniu zaczniesz inaczej patrzeć na kwestie wykształcenia i biznesu. Zaczniesz dostrzegać nowe możliwości których nigdy wcześniej nie dostrzegałeś.
Autor rozbija w proch utarte schematy myślowe, mówiące o tym, że tylko dobre wykształcenie jest gwarancją sukcesu oraz powodzenia finansowego w życiu.
Uważam, że każdy rodzic, któremu zależy na dobru swojego dziecka powinien przeczytać tę książkę. Może jest to dobry pomysł, aby sprawić sobie prezent pod choinkę i kupić tę książkę? 😉

#odpoczynek #relaks #motywacja #książka #czytam #czytanie #czytambolubie #ksiazka #bookstagrampl #determinacja  #sukces #inspiracja #książki #ksiazki #blogowanie #blogger #books #bookstagram #czytaniejestsexy #czytamwszędzie #czytamy #kiyosaki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *