Bogać się kiedy śpisz

Bogać się edy śpisz to książka, którą przez kilka lat zajmowała pierwsze miejsce na liście najlepszych przeczytanych książek. W moje ręce trafiła przypadkowo. Początkowo myślałem, że to książka o biznesie, który ma przynosić dochody w trakcie naszego snu. Po pierwszych przeczytanych kartkach okazało się, że ta książka odmieni moje życie. Byłem nią tak zachwycony, że przez cały okres czytania tej książki czułem przyjemne laskotanie w brzuchu. Nigdy wcześniej i nigdy później żadna książka nie wywołała u mnie takich emocji 🙂
Książka porusza temat podświadomości. Udowadnia, że nasz stan emocjonalny, duchowy i zdrowotny uzależniony jest od naszych myśli. W szybkim skrócie: książka zachęca do pozytywnego myślenia i odrzucania negatywnych  myśli. Porusza temat walki m.in. z martwieniem się, przeżywaniem pracy, zawiścią, lenistwem i daje rozwiązania pokonania tych słabości.
Ta książka jest tak obfita w wiedzę, że zabrakło by czasu, aby o niej opowiedzieć. Przeczytaj te książkę, a przekonasz się, że będzie ona Twoim przewodnikiem na wiele lat i zajmie szczególne miejsce wśród Twoich książek.
Moja ocena 10/10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *